Marketing Cihazları

Multi Skin Test Center MC 750
MS Windows’ a uyarlı bilgisayara bağlanan, cilt ve saç tipi belirleyen, tüm ölçüm verilerini hafızaya alarak kartoteks tutan, dermo kozmetik ürün öneren, tavsiyeler veren ve printe edebilen ileri teknoloji bir cihazdır. Standart software’ in yanında uzman kullanımında elastikiyet değerlendirmesi için geliştirilmiş Derma Check isimli software cihazla birlikte verilmektedir. Nem, yağ ve elastikiyet ölçümleri yapan bu modele istendiğinde, opsiyonel olarak pH-Meter, Melanin ve Transepidermal waterloss indeks ‘lerini ölçen problar takılabilir.

Multi Dermascope MDS 800
Multi Dermascope MDS 800, nem, yağ ( sebum ), melanin ve elastikiyet ölçüm probları yanında, içerdiği renkli kamera ve cihaza entegre edilmiş video monitör ile tam cilt incelemesi için multi fonksiyonal, mükemmel bir cihazdır. Ölçüm sonucu, yarım ay şeklinde sıralanan diodlar yardımı ile belirlenir ve ayrıca digital olarak görüntülenir. Elastikiyet ölçüm sonucu ise, yaşa bağlı olarak, değerlendirme kartı ile değerlendirilir. Bilgisayara bağlantı gereksinimi olmaması ve çok kolay kullanımı ile kullanıcıya büyük bir kolaylık sağlar. Renkli kamera ile cildin durumu optik olarak cihazın monitöründe incelenir. Ayrıca kullanilan özel Sebufix ve Corneofix isimli folyolarla monitörde canlı yağ salgılanması izlenmekte, cildin yağ ve nem miktarı belirlenmektedir.

Skin Diagnostik SD 27
Cildin yağ ve nemini optik ve digital olarak ölçer. Saç derisinin yağ oranını belirler. 0.5 kg ağırlığında taşınabilir pratik bir cihazdır. Pille çalışır, bilgisayar bağlantısı gerekmemektedir. 450 ölçümlük yağ ölçüm kasedi birlikte verilmektedir.

Multiscope Monitor Center
Yüksek çözünürlüklü monitor ve renkli kamera birliktedir ve kullanıcı için büyük kolaylık sağlamaktadır. Cilt ve saç yapısı ile ilgili her türlü bilgi verebilirsiniz ; kırışıklık, leke, desquamation ve corneocyt ‘ ler (ölü hücre lekeleri), erithem, akne, komedon, kepek, saç derisinin durumu ..vs. optik olarak incelenmektedir. Cihaz beraberinde verilen özel Sebufix ve Corneofix isimli folyolarla monitörde canlı yağ salgılanması izlenmekte, cildin yağ ve nem miktarı belirlenmektedir. Nem ve yağ ölçümünde salgıyı anında canlı göstermek için tek kullanımlık folyolar kullanılır. Her iki folyodan 200 ‘er adet ücretsiz verilmektedir. Yaklaşık 1 kg ağırlığında olan cihazı, taşıması kolaydır.